Угода про подвійні дипломи з Społeczną Akademią Nauk

Шановні майбутні магістри! У нас Ви маєте можливість отримати диплом європейського зразка у рамках системи подвійних дипломів, оскільки підписано угоду між ТНЕУ і Społeczną Akademią Nauk (Польща) про можливість такої співпраці саме для випускників нашої кафедри.    

Читати далі...

Вітаємо Собко Ольгу Миколаївну!

Вітаємо Собко Ольгу Миколаївну з успішним захистом докторської дисертації! 29 червня 2017 року відбувся захист докторської дисертації Собко Ольги Миколаївни на тему: «Теоретико-методологічні домінанти розвитку інтелектуального капіталу в процесі креації вартості підприємства» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий консультант: д.е.н, проф., Гринчуцький В. І.

Читати далі...

Викладач кафедри на засідання підкомісії МОН України

26 червня на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулось чергове засідання підкомісії “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Членом підкомісії є доцент нашої кафедри Бойчик І.М. Предмет обговорення – розробка проекту стандарту Доктора філософії з цієї спеціальності. Розроблений проект скерований на експертизу в МОН України.  

Читати далі...

Сучасні вимоги працедавців до фахівців з маркетингу

26 червня 2017 р. у читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбувся круглий стіл на тему: „Сучасні вимоги працедавців до фахівців з маркетингу”, організований кафедрою підприємництва, торгівлі та маркетингу факультету економіки та управління. Були розглянуті такі питання: Презентація результатів маркетингового дослідження вимог працедавців Тернопільщини до знань і вмінь фахівців з маркетингу. Виявлення та обговорення актуальних проблем підготовки фахівців з маркетингу для регіонального […]

Читати далі...

Джобс: імперія спокуси

В продовження нашої рубрики “Що цікавого та пізнавального переглянути на вихідні ?” Хороший фільм, знятий за бібліографічною книгою. Подивіться на дозвіллі. http://ex-fs.net/films/6133-dzhobs-imperiya-soblazna.html Приємного перегляду.

Читати далі...